Reklama
 • Poniedziałek, 30 grudnia 2013 (10:00)

  Zanim zdecydujemy się na określone perfumy, odwiedźmy drogerię kilka razy, najlepiej rano, gdy jesteśmy wypoczęte. Podczas jednej wizyty nasz nos będzie w stanie wyczuć najwyżej trzy, cztery zapachy. Testujmy je na skórze, a nie na papierku, np. na nadgarstkach i w zgięciach łokcia.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 19 grudnia 2013 (10:05)

  Kiedy pytają Cię, czym pachniesz, nie podawaj nazwy perfum, a tylko dominujący składnik kompozycji. Wzbudzisz tym zainteresowanie i roztoczysz wokół siebie nutkę tajemniczości – radzi Marta Siembab, jedyna w Polsce senselierka (doradca w dziedzinie zapachów).

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 3 grudnia 2013 (14:00)

  Piękne aktorki od zawsze były inspiracją dla projektantów zapachów i ich najsławniejszymi klientkami. Sprawdź, jakie perfumy pokochały i które z nich pasują do ciebie. Małgorzata Święczkowska

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 27 listopada 2013 (11:00)

  Jakich perfum używała Maria Antonina? Czy George Sand lubiła fiołki? Możesz to sprawdzić na wystawie Zapach – niewidzialny kod. Do oglądania. I do wąchania.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 18 listopada 2013 (15:01)

  Perfumy należą do najbardziej oczekiwanych przez nas podarków.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 23 października 2013 (10:05)

  Do drogerii idź rano, kiedy zmysł węchu jest wyostrzony.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 14 października 2013 (11:00)

  Perfumy tworzą rodziny zapachów (kwiatowe, owocowe, zielone, orientalne i drzewne). Na progu jesieni najchętniej sięgamy po wonie orientalne – składają się na nie akordy waniliowe, korzenne i pudrowe, lub drzewne – z nutami drzewa sandałowego i paczuli.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 23 września 2013 (11:05)

  Nadchodzące chłodniejsze dni wymagają nie tylko zmiany garderoby, ale także perfum. Dlaczego? Bowiem zapach unosi się ze skóry dzięki ciepłocie ciała. A to, z jaką intensywnością będzie się to działo, zależy w dużej mierze od temperatury ciała.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 9 września 2013 (10:05)

  W upały spryskuj zapachem te miejsca, które są osłonięte przed słońcem – to da ci gwarancję, że skóra się nie zaczerwieni i że woda toaletowa jej nie przebarwi. Wyciągnij dłoń z buteleczką przed siebie, pryśnij w powietrze i wejdź w pachnącą mgiełkę. Możesz też spryskać skórę między piersiami (jeśli nie masz bardzo głębokiego dekoltu) – będziesz pachnieć i ty, i twoje ubranie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 31 lipca 2013 (13:10)

  Najpierw jaśmin, róża i kwiat pomarańczy. Potem frezja, imbir oraz liście rosyjskiej herbaty. Na koniec paczula, słoneczny bursztyn i rafinowane drewno. Tę energetyczną mieszankę zapachów znajdziesz w perfumach Power Woman Oriflame, których twarzą jest Anna Mucha. Cena 69,90 zł

  Czytaj więcej Komentarzy:0