Reklama
  • Wtorek, 21 czerwca 2016 (13:05)

    Lekki zapach na wiosnę

Odstaw intensywne, ciężkie nuty i sięgnij po orzeźwiające

W tym sezonie będzie świeżo, a zarazem słodko, kwiatowo i niezwykle romantycznie. Na którą nutę się zdecydować?

Zapach cytrusów (limonki, mandarynki, grejpfruta) pobudzi do działania. Gdy takimi perfumami spryskasz się rano, dodasz sobie energii.

Reklama

Kwiatowe aro maty (jaśminu, róży, bergamotki) to świetny wybór na wieczór. Poczujesz się jak w ogrodzie, a inni będą cię postrzegać jako młodszą osobę.

Jak wybrać idealny zapach? Odwiedź perfumerię rano (wieczorem zmysł węchu jest przytłumiony). Spryskaj perfumami nadgarstki (zapach zmienia się pod wpływem kontaktu ze skórą). Po kilku godzinach powąchaj te miejsca jeszcze raz. Jeśli aromat nadal ci się podoba, możesz go sobie kupić.

Aby zapach długo się utrzymał, spryskuj miejsca, w których krew pulsuje tuż pod skórą i te, które szybko się nagrzewają. Aplikuj je na: skronie, szyję, kark, załamania łokci i kolan, nadgarstki. Kolejnym miejscem są włosy – pochłaniają zapachy.

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Zdjęcie

/Mat. Prasowe
/Mat. Prasowe

Chwila dla Ciebie
Więcej na temat:zapach | zapachy

Zobacz również

  • Jak się perfumować?

    Z umiarem! Nasz nos przyzwyczaja się bowiem do zapachu i z czasem przestajemy go czuć. Ale inni nie i mocny zapach naszych perfum może być dla nich dokuczliwy. Perfumuj miejsca, w któ rych krew... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.